Mobilní nebo pevnou

Mobilní nebo pevnou


Pokud se rozhodujete, zda pořídit mobilní klimu nebo pevně instalovanou můžou vám napomoci zde uvedené informace. Pro dlouhodobější řešení je lepší pevná klimatizace, která je obvykle účinější, méně hlučná (dá se tedy při ní spát - neruší) a pokud si projdete diskuze zjistí, že spousta lidí, kteří prvně používali mobilní klimu po čase pořídili tu pevně montovanou.
Pro mobilní klimatizaci zase naopak mluví výrazně nižší cena, není při její montáži potřeba stavební úpravy a z venku domu přimontovávat vnější díl (což je zejména u panelových - družstevních domů podstatný problém), jsou výhodné pro lidi kteří bydlí v podnájmu - pronájmu, můžete si ji pořídit do kanceláře (pokud Vám ji nepořídí firma). Dále nemusíte čekat až bude mít montážní firma volný termín pro montáž. Je třeba zhodnotit aktuální situaci a potřebu klimatizace.

led


Zásady ochrany soukromí (Privacy policy) Nejedná se o oficiální stránky prodejce nebo výrobce mobilních klimatizací či odvlhčovačů. Jedná se o neoficiální fan - website. Neručíme za správnost uvedených údajů.